<link href="https://cdnjs.cloudflare.com/ajax/libs/simple-line-icons/2.4.1/css/simple-line-icons.min.css" rel="stylesheet" type="text/css"/>

کولرگازی بانهُ۲۰۲۱-، (15% OFF) - Gspn.ir | جی اس پی ان - (4807)(New - 2022)

کولرگازی بانهُ۲۰۲۱-، (15% OFF) - Gspn.ir | جی اس پی ان | لیست قیمت روز و خرید مستقیم ، مناسب تر از نمایندگی شهرستان ها

کولرگازی بانهُ۲۰۲۱-، (15% OFF) - Gspn.ir | جی اس پی ان | بروز رسانی جمعه, 29 تیر 1403 ساعت 02:48:07.


فروش کولر گازی بانه ای در تهران، (برندهای: اجنرال - الجی - بوش - گری)

 

جشنواره فروش کولر گازی | اجنرال | الجی | سامسونگ | بوش | میتسوبیشی | گری  (2020) در سال 1398

جشنواره فروش کولر گازی | اجنرال | الجی | سامسونگ | بوش | میتسوبیشی | گری (2020) در سال 1398

{modal url="https://www.gspn.ir/contact-us.html" title="کولرگازی مدل 2020، با تخفیف ویژه (بهترین قیمت کولرگازی، الجی - بوش- سامسونگ - گری - میتسوبیشی)" iframe="true" open="true"}کولرگازی مدل 2020، با تخفیف ویژه (بهترین قیمت کولرگازی، الجی - بوش- سامسونگ - گری - میتسوبیشی){/modal}


 
 جشنواره کولر گازی (LG-2019) در سال 1398

 

 توضیحات مقالات مربوط به کولرگازی
کولر گازی (اجنرال + بوش + گری + ال جی) اینورتر و کم مصرف با گرید A+++کولر گازی (اجنرال + بوش + گری + ال جی) با گرید A+++ یکی از بهترین کولر گازی های موجود در بانه می باشد.کولر گازی (اجنرال + بوش + گری + ال جی)،فین طلایی،برد دی سی اینورتر و... با قیمتی عالی می باشد، در هنگام خرید کولر گازی (اجنرال + بوش + گری + ال جی) به این نکات توجه فرمایید همچنین قیمت کولر گازی (اجنرال + بوش + گری + ال جی) به روز می باشد و برای اصلاعات بیشتر با کارشناسان فروشگاه کولر بانه ایرانیان تماس بگیرید .

کولر گازی (اجنرال + بوش + گری + ال جی) اینورتر و کم مصرف با گرید A+++ و برد اینورتر
کولر گازی (اجنرال + بوش + گری + ال جی) اینورتر و کم مصرف با

 

یکی از پرفروش ترین و متنوع ترین محصولات (اجنرال + بوش + گری + ال جی) سیستم های تهویه مطبوع است که با بیش از 12 میلیون دستگاه تولید سالانه و با در اختیار داشتن حدود 20% از کل بازار برترین سازنده جهانی این محصول در دنیا می باشد. کولر گازی (اجنرال + بوش + گری + ال جی) کم مصرف با فناوری و تکنولوژی اسکن کردن هوشمند مکان ، وجود یا عدم وجود استفادەکنندەگان در مکان را شناسایی میکند و بر پایە وجودی ان هوای خنک را منتشر میکند و میزان خنکی را تنظیم میدهداصول استراتژیک (اجنرال + بوش + گری + ال جی) در زمینه تولید کولرهای گازی با تکیه بر عوامل تعیین کننده ای همچون: تکنولوژی برتر، کیفیت تضمین شده،بهینه سازی درجهت کاهش هزینه ها، جهانی بودن و بازاریابی مؤثر و فروش بیشتر می باشند. کولر گازی کم مصرف (اجنرال + بوش + گری + ال جی) یکی از کولر گازی هایی است که دارای یک سری قابلیت ها می باشد یکی از این امکانات دارای قابلیت دمای سرد و گرم است. با استفاده از این ویژگی گرم و سرد با کیفیت بالا می توانید برای تمام فواصل از این دو قابلیت ویژه استفاده کنید.این کولر گازی دیواری اینورتر (اجنرال + بوش + گری + ال جی) ارزشمند یا بهتر بگوییم کولر گازی ها در یک واحد به نام ظرفیت مشترک هستند.به این معنا که برای هر متراژی ظرفیت مناسب همان متراژ باید انتخاب شود.در انتخاب ظرفیت کولر گازی اسپلیت ها موادی دخیل هستند که در هنگام خرید کولر گازی اینورتر (اجنرال + بوش + گری + ال جی) باید در نظر گرفت.متراژ محل مورد نظر ، ارتفاع سقف و تعداد پنجره ها از جمله این موارد است.


کولر گازی (اجنرال + بوش + گری + ال جی) از دستگاه‌های تهویه هوای باکیفیت عرضه‌شده در بازار است که می‌تواند 

 کولر گازی (اجنرال + بوش + گری + ال جی) از دستگاه‌های تهویه هوای باکیفیت عرضه‌شده در بازار است که می‌تواند در دو حالت سرمایش و گرمایش استفاده شود. کولر گازی (اجنرال + بوش + گری + ال جی) کم مصرف با کمپرسور اینورتر و گاز مبرد R410a دارای رده انرژی A +++ تا موتور دستگاه بتواند با سرعت متغیر کار کرده و مصرف انرژی برق را تا میزان 73% کاهش دهد، با قدرت پرتاب باد 20 متری در ظرفیت می باشد. در کولر گازی حرکت پره ها در 4 جهت اتاق و چرخش کامل جریان هوا در 6 جهت عمودی و 5 جهت افقی فضای داخل را به سرعت و با پرتاب باد 20 متر خنک می کند. کولر گازی (اجنرال + بوش + گری + ال جی) اینورتر با استفاده از فیلترهای سه گانه، ضد ویروس و آلرژی و فیلتر پلاسمستر هوای داخل اتاق را کاملا تصویه می کند این کولر گازی که از چندین لایه فیلترمی باشد که نوع فیلترهای استفاده شده با تولید بیش از 3 میلیون یون در دقیقه تمام ذرات آلرژی زا، ویروس ها، باکتری ها و دیگر ذرات معلق در فضا را از بین می برد و طی مدت 60 دقیقه بطور کامل محیط را بوزدایی نموده و به نوعی هوا را تصفیه می کند و در ضمن اجسام موجود در فضا را نیز استریل می کند تا سلامت شما و عزیزانتان کاملا حفظ گردد. کولر گازی (اجنرال + بوش + گری + ال جی) با استفاده از تکنولوژی جدید فن (slant fan) و حداقل لرزش کمپرسور به کمترین سطح صدای دستگاه دست یافته است این قابلیت یکی از دیگر ویژگیهای کولر گازی بیگ اینورتر مدل 2019 می باشد این کولر گازی با داشتن رده مصرف انرژی A +++ بسیار کم مصرف بوده و در کشور ما به دلیل بالا بودن نرخ انرژی جزو محبوب‌ترین کولرهای گازی به شمار می‌رود. کولرگازی (اجنرال + بوش + گری + ال جی) مناسب برای استفاده در فضاهای مسکونی با متراژ حداکثر 110 متر مربع، استفاده در فضاهای اداری با متراژ حداکثر 80 متر مربع و استفاده در فضاهای فروشگاهی با متراژ حداکثر تا 60 متر مربع می باشد (تمامی متراژهای پیشنهادی برای ارتفاع سقف استاندارد 2.8 متر و شرایط ساختمانی نرمال می باشد. بدیهی است که وجود آیتم هایی مانند پنجره های بزرگ و آفتاب خور، حضور وسایلی که کارکرد آن ها تولید گرما کند، تعداد افراد حاضر در اتاق بیشتر از 4 نفر، و ... باعث تغییر در متراژهای پیشنهادی می شود).کولر گازی (اجنرال + بوش + گری + ال جی) بیگ اینورتر دارای ۵ سال گارانتی کمپرسور و ۱۸ ماه گارانتی سایر قطعات همراه با ۱۰ سال خدمات پس از فروش و نصب رایگان همراه با ۵ متر لوله رایگان می باشد. حال اگه قصد خرید کولر گازی (اجنرال + بوش + گری + ال جی) بانه را دارید می توانید با کارشناسان فروشگاه اینترنتی کولر بانه ایرانیان تماس گرفته با قیمت ارزان کولر گازی (اجنرال + بوش + گری + ال جی) خود را خریداری کنید.

 

کولر گازی (اجنرال + بوش + گری + ال جی) از دستگاه‌های تهویه هوای باکیفیت عرضه‌شده در بازار است که می‌تواند در دو حالت سرمایش و گرمایش استفاده شود.

 
سیستم اینورتر کولر گازی (اجنرال + بوش + گری + ال جی)در کولر گازی (اجنرال + بوش + گری + ال جی) کم با گذشت زمان و هنگامی که دمای محیط زیاد شد، کمپرسور روتاری و اسکرول (اسکرال) دوباره شروع به کار می‌کند. در این کولرها تنها دو حالت برای کمپرسور و موتور وجود دارد: یا روشن است یا خاموش ،که خوشبختانه این مشکل در کولر گازی 2019 (اجنرال + بوش + گری + ال جی) به خاطر برد اینورتر یا همان دی سی اینورتر رفع شده استکه این برد اجازه خاموش شدن به کمپرسور را نمی دهد و باعث می شود که کمپرسور در همان حالت بدون هیچ مصرف برقی کار کند و نیاز به خاموش شدن کولر گازی نداشته باشد،این عمل باعث می شود که کولر گازی (اجنرال + بوش + گری + ال جی) کم مصرف برق کمتری نسبت به کولر گازی های دیگر موجود باشد. در جدید ترین مدل کولر گازی (اجنرال + بوش + گری + ال جی) 2019 برد اینورتر برق مصرفی را تا 73% کاهش داده که به این نوع کولر گازی های دی سی اینورتر با مصرف A+++ می گویند.بهتر است شما در هنگام خرید کولر گازی (اجنرال + بوش + گری + ال جی) بانه به این نکته توجه داشته باشید. همین موضوع باعث معروف شدن کولرهای اینورتر شده‌است.

 

سیستم اینورتر کولر گازی (اجنرال + بوش + گری + ال جی)

 
 خنک کنندگی سریع کولر گازی اینورتر بانهیکی از خصوصیات این کولر میتوان به قدرت سردکنندگی سریع ان اشاره کرد پس دیگر نیازی نیست بری خنک کنندگی سریع دمای اتاق مدت ها منتظر ماند. به لطف تکنولوژی فست کول در کمترین زمان ممکن دمای اتاق را به حد دلخواه خود برسانید. این عمل باعث خنک کنندگی سریع و پرتاب باد بیشتری می شود که با استفاده از کمپرسور کولر گازی (اجنرال + بوش + گری + ال جی) کم مصرف انجام می گیرد به طوری که کمپرسور در لحظات اول با آخرین توان خود کار کرده تا دمای اتاق به حد معین برسد و بعد از این فرایند کولر گازی در حالت راحت قرار گرفته و دمای اتاق را به حالت دلخواه شما می رساند ،همچنین این ویژگی هوای خنک تولید شده را به صورت مساوی در داخل اتاق پراکنده می نماید و بهینه فقط در عرض 3 دقیقه همه جا را خنک می کند.لازم به ذکر است که نوع کمپرسور و موتور کولر گازی (اجنرال + بوش + گری + ال جی) تاثیر بسزایی در این فرایند دارد که ما برای آسان کاری برای خرید کولر گازی (اجنرال + بوش + گری + ال جی) مقالاتی را در قسمت وبلاگ در مورد کمپرسور و گاز مبرد کولر گازی تهیه نموده ایم.

 

خنک کنندگی سریع کولر گازی اینورتر بانه

 
 ویژگی اسمارت کولر گازی (اجنرال + بوش + گری + ال جی)ویژگی اسمارت اسکن برداری در کولر گازی (اجنرال + بوش + گری + ال جی) اینورتر وی با استفادە از اشعەماورائ بنفش و با ثبت گرمای بدن انسان های حاضر در مکان که امکان تشخیص موقعیت مکانی فرد در محل را دارد هر ۲۰دقیقە یکبار نفرات موجود در محیط را میسنجد و در حالتی کە کسی در مکان موجود نباشد. کولر گازی ال‌جی کم مصرف به وسیله اسکن هوشمند خود عدم حضور شخص در محیط را تشخیص داده و به حالت دور فن پایین باز می‌گردد و بدین صورت از اتلاف مصرف انرژی جلوگیری به عمل می‌آورد.کولر گازی (اجنرال + بوش + گری + ال جی) اینورتر با کم کردن خنکای باد در هر ۲۰دقیقە یک درجە دمای محیط را کنترل و جهت پرتاب باد را به بهترین شکل ممکن تنظیم نماید که با این کار ا این تکنولوژی در مصرف انرژی تا 13 درصد صرفه جویی میشود، که با این کار کولر گازی (اجنرال + بوش + گری + ال جی) در رده کم مصرف ترین کولر گازی های موجود در بازار شده است زیرا به دلیل کمپرسور اینورتر (اجنرال + بوش + گری + ال جی) که تا 60% در مصرفه برق صرفه جویی می کند که کلا این کولر گازی 73% در مصرف برق صرفه جویی می کند.

 

ویژگی اسمارت کولر گازی (اجنرال + بوش + گری + ال جی)

 
فیلتر ضد باکتری و تمیز کننده هوا کولر گازی (اجنرال + بوش + گری + ال جی)شمامی توانید با استفاده از این کولر گازی اینورتر اجنرال که دارای قابلیت فلتیر ضد بلاکتری می باشد. که این امکان را به شما می دهد که شما بتوانید با خیال آسوده از این قابلیت استفاده کنید.فیلتر پلاس مستر آیونایزر در کولرهای 12000 ال‌جی با تولید بیش از 3 میلیون یون در دقیقه باعث از بین رفتن ذرات ریز معلق در هوا، میکروی و باکتری‌ها و ذرات آلرژی‌زا می‌شود. به علاوه، پرده‌ها و مبلمان منزل را هم یونیزه می‌کند تا در محیطی کاملا سالم و امن تنفس کنید. فیلتر 3M هم به عنوان یک لایه‌ی مکمل در از بین بردن باکتری‌های موجود در فضا عمل می‌کند. همچنین کولر گازی سرد و گرم (اجنرال + بوش + گری + ال جی) دارای قابلیت تمیز کننده خودکار پلاسمستر میباشد.این سیستم باکتری ها و بوهای نامطبوع را از حذف خواهد کرد.همچنین برای حفظ کارایی و بهره وری فیلتر کولرگازی باید هر چند وقت یکبار تمیز شود. شما میتوانید برای بالابردن راندمان کولرگازی هر یک ماه یکبار فیلتر کولر گازی را جدا کرده و تمیز کنید. پس حتما بعد از خرید کولر گازی اجنرال به فکر سرویس کردن کولر گازی باشید.

 

 

فیلتر ضد باکتری و تمیز کننده هوا کولر گازی (اجنرال + بوش + گری + ال جی)

 
پرتاب باد تا 20 متر کولر گازی (اجنرال + بوش + گری + ال جی)معمولا فروشندگان کولر گازی بانه از عددی بر حسب متر استفاده می‌کنند و درست‌اش هم همین است. مثلا گفته می‌شود پرتاب باد این کولر 10 متر است و آن یکی تا 20 متر پرتاب باد دارد. مسلم است که پرتاب باد بیشتر به معنی بهتر بودن کولر است. سعی کنید کولری با حداقل پرتاب باد 10 متر تهیه کنید. برخی از مدل‌های جدید فناوری‌هایی را به کار گرفته‌اند که باد را تنها در جهتی که کاربر نشسته‌است هدایت می‌کند و زمانی که کسی درون اتاق نباشد، قدرت را به حداقل می‌رسانند تا برق کمتری مصرف شود.کولر گازی اسپیلت (اجنرال + بوش + گری + ال جی) اینورتر با بکار گیری فن بولوور قوی در قسمت پنل دستگاه، قدرت پرتاب باد تا 20 متر را دارا می باشد.این میزان پرتاب باد فضای بسیار خوب و خنکی را برای کاربر ایجاد میکند.قابل توجه شما مشتریان عزیز کثیف بودن فیلتر های یونیت داخلی و حتی گاز مبرد کولر گازی بر کم شدن قدرت پرتاب باد کولر گازی تاثیر دارد پس در بازده ی زمانی مشخص کولر گازی (اجنرال + بوش + گری + ال جی) خود را سرویس کنید.همینطور قدرت هوای خروجی این اسپلیت (اجنرال + بوش + گری + ال جی) میزان خنک کنندگی فوق العاده بالایی را برای شما به ارمغان می آورد.داشتن قدرت پرتاب باد بالا و قابلیت هوش مصنوعی و همینطور داشتن ریموت کنترل ساده و کاربردی هم از عوامل مهم دیگری است که می تواند در انتخاب و خرید کولر گازی بانه موثر باشد.

 

پرتاب باد تا 20 متر کولر گازی (اجنرال + بوش + گری + ال جی)

 
جریان هوای 4 طرفه کولر گازی اینورتر

 

شبکه های داخل یونیت داخلی کولر گازی (اجنرال + بوش + گری + ال جی) کم مصرف باعث می شود که هوای بیرون آمده از پنل به چهار طرف توضیع شده به طوری که به صورت یکسان در فضای مورد نظر را خنک می کند و نیاز نیست برای خنک شدن حتما روبروی کولر گازی بایستید.وجود کمپرسور با تکنولوژی جدید و همچنین داشتن استاندارد TUF در کولر گازی (اجنرال + بوش + گری + ال جی) اینورتر نظیر منجر به صرفه جویی بسیار عالی در مصرف انرژی و همچنین خنک کنندگی سریع و پرتاب پر قدرت باد در مصافت بیشتر شده است. از BTU در محاسبات هوادهی گرمایشی و سرمایشی استفاده می شود. BTU/H که حرف H آخر مخفف کلمه Hour به معنی ساعت هست در بیان توان سیستم های خنک کننده و گرم کننده استفاده می شود. مثلا وقتی می گویند این کولر گازی است یعنی BTU توان سرمایشی دارد.

 

جریان هوای 4 طرفه کولر گازی اینورتر

 
فین های طلایی کولر گازی (اجنرال + بوش + گری + ال جی) بانه

 

یکی از عواملی که باعث کاهش کارکرد و طول عمر کولرها میشود زنگ ضدگی و همچنین فرسایش قسمت های مختلف کولر گازی اینورتر (اجنرال + بوش + گری + ال جی) می شود.کمپرسور کولرهای کم مصرف (اجنرال + بوش + گری + ال جی) طوری ساخته شده‌ که می‌تواند در مناطق استوایی و حاره‌ای که گرمای هوا بسیار شدید است کمپرسور ویژه مناطق گرمسیر قادر به تأمین هوای تازه و مطبوع در دمای بالای محیط بیرون تا ۴۵ درجه سلسیوس است عملکرد درستی داشته‌باشد. کولر گازی و اسپلیت اینورتر (اجنرال + بوش + گری + ال جی) در قسمت یونیت خارجی دستگاه (کندانسور) با بکارکیری پره (فین) هایی که با یک لایه اپوکسی طلایی رنگ پوشانیده شده اند، مبدل حرارتی از خوردگی و فرسایش حاصل از شرایط آب و هوایی خارجی در امان می ماند و شما می توانید به مدت چندیتن سال از این قابلیت استفاده کنید. این امر باعث تبادل گرمایی عالی در مدت زمان طولانی برای کندانسورخواهد شد.

 

 

فین های طلایی کولر گازی (اجنرال + بوش + گری + ال جی) بانه

 
گاز خنک کننده R410a کولر گازی بانه

 

در جدیدترین مدل کولر گازی (اجنرال + بوش + گری + ال جی) از گاز R410a استفاده شده است که برای کارایی بیشتر و کارآمد تری طراحی شده اند،از آنجایی که می توان حرارت بیشتری را جذب و رها کند ممپرسور کولر گازی شما می تواند هوای خنک تری را به فضای داخل اتاق برساند همچنین بروز فرسودگی کولر گازی به دلیل گرمایشی بیش از حد کاهش می یابد.

بنابراین کمپرسور های قدیمی که در آن گاز R22 به کار رفته است همچنین با فشار بالاتری کار کرده و مقاومت چندانی در مقابل گرمای بیش از حد کمپرسور ندارد، در حالی که برعکس در مدل های جدید کولر گازی (اجنرال + بوش + گری + ال جی) کم مصرف احتمال ترک برداشتن یا سوختن کمپرسور خیلی کمتر است که شما مشتریان جهت خرید کولر گازی (اجنرال + بوش + گری + ال جی) باید در این مورد خیلی مثمم باشید.

 

گاز خنک کننده R410a کولر گازی بانه

 
حوالت خواب کولر گازی (اجنرال + بوش + گری + ال جی) بانه
 

 

در هنگام روشن بودن صدای بسیار کمی از این کولرها شنیده می‌شود که آن‌ها را برای خواب شبانه ایده‌آل می‌کند.کولرهای گازی معمولا هوا و هوای سرد و خشک را به اتاق شما می کشد. این هوای سرد می تواند اجزای بدن شما، از جمله پوست، گلو، دهان و بسیاری از نقاط دیگر بدن شما را خشک کند. بسیاری از مشکلات سلامتی وجود دارد که می تواند ناشی از این وضعیت باشد. بعد از خواب در دمای اتاق بسیار سرد، ممکن است گلو درد داشته باشید، حالت خواب عمیق که در کولر گازی (اجنرال + بوش + گری + ال جی) اینورتر به کار رفته با راهکاری هوشمندانه، مکان دلچسبی را برای خواب شبانه‌تان فراهم می‌کند. ا(در مدل های سرد و گرم) با فشردن دکمه sleep بر روی کنترل از راه دور در حالی که دستگاه روی حالت سرد و یا اتوماتیک قرار دارد، دستگاه به طور خودکار دما را (در حالت سرما) در دو ساعت اول در هر ساعت 1 درجه افزایش و (در حالت گرما) 1 درجه سانتی گراد کاهش می دهد و پس از آن دما به مدت 5 ساعت ثابت باقی می ماند و بعد خاموش می شود. این حالت باعث صرفه جویی در هزینه و احساس خوشایند تری در هنگام شب خواهد شد.مثلا شما می توانید این تایمر را طوری تنظیم نمایید تا در هنگام شب که شما خابیده اید کولر به طور خودکار روشن شود.

 

حوالت خواب کولر گازی (اجنرال + بوش + گری + ال جی) بانه

 
حالت کم صدا کولر گازی (اجنرال + بوش + گری + ال جی) اینورتر

 

کولری بخرید که صدای کمتری تولید کند. کم‌صداتر بودن باعث می‌شود هنگام مهمانی یا مهم‌تر از آن در حین خواب، محیط آرامی داشته باشید و از از آن آرامش بگیرید. چطور می‌توان فهمید چه کولری کم‌صداتر است؟این مشخصه تحت عنوان صدای کولر در واحد دسی بل (db) در کاتالوگ محصول آورده شده است. هر چه که این عدد کمتر باشد میزان صدای کمتری را خواهد داشت. کولر های گازی (اجنرال + بوش + گری + ال جی) اینورتر با صدای خروجی کمتر از ۵۰db را میتوان جزو کولر های گازی تقریباً بی صدا نامید. کولر گازی (اجنرال + بوش + گری + ال جی) با بهره گیری از تکنولوژی BLDC در موتور فن دستگاه و همچنین پره های مورب در بلور فن باعث کاهش سطح صدا تا ۱۹ دسی بل گردیده است.

 

 

حالت کم صدا کولر گازی (اجنرال + بوش + گری + ال جی) اینورتر

 
کولر گازی بر حسب مساحت

 

یک اتاق 12 تا 15 مترمربع - 9000 هزار بی تی یو
چند اتاقه تا 22 متر مربع -12000 هزار بی تی یو
چند اتاقه 25تا 35 مترمربع - 18000 هزار بی تی یو
چند اتاقه 34 تا 75 مترمربع - 24000 هزار بی تی یو
چند اتاقه 75 تا 100 متر مربع - هزار بی تی یو
فضای بزرگ 100 تا 130 متر مربع - 36000 هزار بی تی یو
فضای بزرگ 130 تا 150 متر مربع - 48000 هزار بی تی یو
فضای بزرگ 150 تا 170 متر مربع -60000 هزار بی تی یوتلفن های تماس جهت خرید کولر گازی الجی، اجنرال ، بوش ، گری
09185183650
09189971525
09189971107


توضیحات ساخت
کشور سازنده : کره
شرکت سازنده : LG
کشور منتاژ کننده : کره
سال ساخت : 2020
فروشگاه عرضه کننده : فروشگاه اینترنتی کولر بانه ایرانیان
لوازم جانبی
ریموت کنترل :
دفترچه راهنما :
اقلام همراه کولر گازی : کابل های اتصال،کنترل از راه دور،باطری مخصوص کنترل،دفترچه تلفن،5متر لوله رفت و برگشت
مشخصات کلی
تکنولوژی اینورتر :
رتبه انرژی : A+++
گاز خنک کننده : R410a
میزان سر و صدا : کم
نوع : اسپلیت
نوع آب و هوای سازگار : معتدل
ظرفیت ها
ظرفیت سرمایش (Btu/hr) :
ظرفیت گرمایش (Btu/hr) : :
سایر مشخصات
سرعت فن : 2سرعته
قابلیت اینورتر :
نصب قابل تغییر :
پنل قابل شست و شو :
فیلتر یون بوزدایی بادوام :
نمایشگر دما :
جریان هوا چند طرفه :
شروع به کار مجدد خودکار :
تنظیم خودکار جریان هوا :
قابلیت تنظیم سرعت :
طول سیم : 5 متر
ابعاد و وزن
ابعاد پنل داخلی (میلیمتر)(H/W/D) : 320x998x238
ابعاد پنل خارجی (میلیمتر)(H/W/D) : 650x830x320
وزن پنل داخلی : 28 کیلو گرم
وزن پنل خارجی : 82 کیلوگرم
سایر مشخصات محصول
مشخصات فیلترها : ضد باکتری ،قابل شستشو
حداکثر ظرفیت سرمایشی (Btu/h) :
حداکثر ظرفیت گرمایشی (Btu/h) :
 
اسکن هوشمند :
حالت خواب عمیق :
سیستم Auto restart :
سیستم صرفه جویی در مصرف انرژی (energy saving) :
نمایشگر جلوی پنل داخلی :
فیلتر ضد باکتری :
ولتاژ ورودی برق : 40W
تایمر خاموش : بله 24-Hour Timer
فیلتر هوا :
تایمر برنامه :
نوع موتور کولر گازی : روتاری
موقعیت نصب دستگاه : دیواری
محصولات مرتبط

 


کولرگازی اینورتر اوجنرال OGENERAL  موتور کاوازاکی ژاپنی

 

توجه :  حمل کولرگازی تا درب منزل و نصب در سراسر ایران رایگان میباشد .

منتظر تماس شما عزیزان هستیم …..   09189971525 و 09189971107 ) ایرانی

 

 • نسل جدید کولر گازی اوجنرال فوق کم مصرف اینورتر (کولرگازی اینورتر چیست ؟)

 • موتورکاوازاکی ژاپن

 • مونتاژ کشور تایلند

 • موتور روتاری

 • بابرچسب انرژی A++

 •  INVERTER V  

 • ۳D full DC INVERTER

 • موتور  روتاری  تقویت شده

 • دارای پره طلایی ضد فرسایش

 • دارای قابلیت تغییر سرمایش به گرمایش و بالعکس

 • دارای تمیز کننده خودکار

 • سرمایش سریع

 • باد طبیعی با وزش کوهستانی

 • دارای کنترل از راه دور

 • کارکرد بی صدا

 • عملکرد خودکار زمان خواب

 • تنظیم ۲۴ ساعته خاموش و روشن

 • صافی هوای لمسی ( ضد باکتری )

 • رطوبت گیری سالم

 • شروع دوباره خودکار

 • عملیات خودکار

 • دارای وزش باد ۴ جهته

 • تحویل و پرداخت در محل

 • پنج مترلوله رایگان پنج سال خدمات معتبر

 • ارزانترین قیمت در کشور

 • رطوبت زدایی موثر

 • قابلیت شروع با باد گرم

 • موتور کاوازاکی فوق کم مصرف ( ۷ آمپر در بالاترین توان ) A ++

 • به کانال رسمی کولرگازی بانه (مرکزی) در تلگرام بپیوندید ” کلیک کنید

 • خود آموز عیب یابی در کولرگازی

 • کولرگازی کم مصرف A++

 

 • کانال تلگرام کولرگازی بانه

 • کولرگازی بانه در اینستاگرام

 • کولرگازی اجنرال اینورتر مدل ASGS30LFCA

توان های موجود در کولرگازی اجنرال مدل ASGS18LFCA :

کولرگازی اجنرال کیت اینورتر DC مدل ASGS12LFCA گاز R410A رده انرژی A + + +

کولرگازی اجنرال کیت اینورتر DC مدل ASGS18LFCA گاز R410A رده انرژی A + + +

کولرگازی اجنرال کیت اینورتر DC مدل ASGS24LFCA گاز R410A رده انرژی A + + +

کولرگازی اجنرال کیت اینورتر DC مدل ASGS30LFCA گاز R410A رده انرژی A + + +

 

 • کولر گازی اسپلیت سرد و گرم اجنرال SPLIT OGENERAL

 

OGeneral برای چند دهه است که در کشور ما تبدیل به بهترین و شناخته شده ترین برند در بین مصرف کنندگان کولر گازی به واسطه کارایی و دوام بسیار زیاد شده است.

اسپلیت و کولرگازی اینورتر اجنرال با صرفه جویی در مصرف برق، دمای اتاق را طوری تنظیم می نماید که از ۱۰ درجه سانتی گراد کمتر نشود بنابراین می توان مطمئن شد که اتاق در زمان خالی بودن، زیاد سرد نمی شود .

همچنین دارای فیلترهای یون بو زدایی و عصاره سیب می باشد که این فیلترها با استفاده از اکسیداسیون وکاهش اثرات یون های تولید شده توسط سرامیک که دارای ذرات بسیار ریز است را ، ازطریق تجزیه شدید بوهای جذب شده ، عمل بوزدایی را انجام می دهد و ذرات ریزگرد و غبار ، تخم غیر قابل مشاهده قارچ و جانوران ریزمضر ، توسط الکتریسیته ساکن جذب فیلتر شده وبه وسیله عنصر اسید فنیک گرفته شده ازسیب ، از رشد بیشتر آنها جلوگیری کرده و در نتیجه این ذرات غیر فعال می شوند.

از ویژگی های دیگر آن می توان به قابل شستشوبودن پنل، علامت نشان دادن زمان تمیز کردن فیلتر، تغییر روش خودکار، تنظیم خودکار جریان هوا و تنظیم جریان و مسیر پرتاب باد اشاره کرد.

کولرهای گازی اجنرال  OGENERAL در وب سایت تخصصی کولرگازی (مرکزی) بانه (ایرانیان) تنها با گارانتی و خدمات پس از فروش شرکتی عرضه می شوند.

 

ظرفیت های ۱۲۰۰۰ BTU مناسب برای فضای تا ۳۰ متر مربع ( ارتفاع سقف ۲.۷ متر)، ۱۸۰۰۰ BTU مناسب برای فضای تا ۴۵ متر مربع ( ارتفاع سقف ۲.۷ متر)، ۲۴۰۰۰ BTU مناسب برای فضای تا ۶۰ متر مربع ( ارتفاع سقف ۲.۷ متر)،۳۰۰۰۰ BTU مناسب برای فضای تا ۷۵ متر مربع ( ارتفاع سقف ۲.۷ متر) در مدلهای سرد و گرم به بازار عرضه می شود.

کولر های گازی اجنرال در هنگام تحویل شامل یونیت بیرونی، یونیت داخلی ( پنل دیواری)، کنترل می باشند.

اسپلیت و کولر گازی دیواری اینورتر اجنرال ساخت تایلند، دارای ۵ سال گارانتی کمپرسور و ۵ سال گارانتی سایر قطعات همراه با  نصب رایگان می باشد.

 

مقالات تصادفی

 

 

 

 

 • کولر گازی اسپلیت سرد و گرم اجنرال OGENERAL  جهت تهویه اتاق ها و سالن ها با انواع  متراژ ها  مناسب است.

 

 مراحل خرید کالا توسط خریداران :

 

 1. تماس تلفنی با کولر گازی (مرکزی)بانه (ایرانیان) و انتخاب” توان” کولرگازی ( 09189971525 و 09189971107) ایرانی (مشاوره رایگان)

 2. واریز بیعانه توسط مشتری و ثبت سفارش توسط شرکت – ارسال کالا و صدور کارت گارانتی توسط شرکت(گارانتی رایگان)

 3. تحویل کالا و دریافت الباقی وجه(حمل رایگان)

 4. نصب و راه اندازی رایگان توسط نصاب شرکت و شروع گارانتی ۵ ساله (نصب رایگان)

  منتظر تماس شما عزیزان هستیم …..   09189971525 و 09189971107 ) ایرانی

 

 • کولرگازی اجنرال کم مصرف اینورتر با موتور کاوازاکی مصرف A++

 • باکیفیت ترین و ارزانترین کولرگازی کم مصرف جهان

 • راه اندازی و نصب رایگان و لوله مسی رایگان همراه با کارت گارانتی طلایی تعویض کولرگازی رایگان و حمل .. رایگان

 • مدل ASGS-LFCA – ASGS18LFCZ –ASGS18LFCZ -ASGS-LFCA با موتور کم مصرف و پرقدرت کاوازاکی ژاپن

 • کولرگازی اجنرال12000  OGENERAL   اینورتردار  A++

 • کولرگازی اجنرال18000  OGENERAL   اینورتردار  A++

 • کولرگازی اجنرال24000  OGENERAL   اینورتردار  A++

 • کولرگازی اجنرال30000  OGENERAL   اینورتردار  A++

 • کولرگازی اجنرال36000  OGENERAL   اینورتردار  A++

 • کولرگازی اجنرال48000 OGENERAL   اینورتردار  A++

 • کولرگازی اجنرال60000 OGENERAL   اینورتردار  A++

 

 1. تماس تلفنی با کولر گازی (مرکزی)بانه (ایرانیان) و انتخاب” توان” کولرگازی ( 09189971525 و 09189971107) ایرانی (مشاوره رایگان)

 2. واریز بیعانه توسط مشتری و ثبت سفارش توسط شرکت – ارسال کالا و صدور کارت گارانتی توسط شرکت(گارانتی رایگان)

 3. تحویل کالا و دریافت الباقی وجه(حمل رایگان)

 4. نصب و راه اندازی رایگان توسط نصاب شرکت و شروع گارانتی ۵ ساله (نصب رایگان)

   

  منتظر تماس شما عزیزان هستیم …..   09189971525 و 09189971107 )

 

 

 

موتور اینورتردار و کم مصرف کاوازاکی

·         کولرگازی ASGS-LFCA

 

سایر ویژگی ها :

 

کنترل I-PAM

 

کولر گازی دو تکه با قدرت سرمایش و گرمایش

 

صرفه جویی در مصرف انرژی (اینورتر)

 

پنل قابل شستشو

 

فیلتر یون بو زدایی با دوام

 

فیلتر عصاره سیب

 

تایمر خواب

 

تایمر برنامه

 

علامت فیلتر

 

مدل (compact) کوچک

 

ترتیب مبدل حرارتی با چگالی بالا

 

عمل گرمایش ۱۰ درجه سانتی گراد

 

۵ سال ضمانت کمپرسور

 

۵سال ضمانت کلیه قطعات

 

نصب رایگان

 

 

کولرگازی بانه ایرانیان ، کولرگازی هیتاچی بانه ، کولر گازی کم مصرف ، کولر گازی ایستاده ، کولر گازی پنجره ای ،

مشاوره و ثبت سفارش :  09189971525  و 09189971107 )

 


 

کولرگازی بانه ایرانیان ، کولرگازی هیتاچی بانه ، کولر گازی کم مصرف ، کولر گازی ایستاده ، کولر گازی پنجره ای ، کولر گازی کوچک ، کولر گازی دیجی کالا ، کولر گازی اتوبوسی ، اسپلیت کم مصرف ، کولر گازی اینورتر با تخفیف بهاری ، ارزانترین قیمت کولرگازی کم مصرف در بانه ، کولرهای گازی اسپیلت سرد پاکشوما ، فروشگاه بانه کولر ، مرکز خرید ، کولرگازی بوش ، فروشگاه لوازم برقی ، سرمایشی و گرمایشی | ارزانترین قیمت کولرگازی ، فروشگاه آنلاین بانه ویترین | ارزانترین قیمت کولرگازی ، ‎الجی ، فروش ویژه کولرگازی، سامسونگ ، ‎‎‎‎گری ، ‎‎‎‎‎‎بوش ، ‎‎‎‎‎‎h[kvhg ، ‎‎‎‎‎‎اوجنرال ، ‎‎‎‎‎‎اجنرال ، ‎‎‎‎‎‎قیمت کولر گازی جنرال در بانه ، ‎‎‎‎‎‎قیمت کولر گازی سامسونگ در بانه ، ‎‎‎‎‎‎کولر گازی ارزان ، ‎‎‎‎‎‎قیمت کولرگازی ، ‎‎‎‎‎‎قیمت کولر گازی اجنرال در بانه ، ‎‎‎‎‎‎قیمت کولر گازی کم مصرف ، ‎‎‎‎‎‎کولر گازی اجنرال اینورتر ، ‎‎‎‎‎‎قیمت کولر گازی ال جی ، ‎‎‎‎‎‎میسوبیشی ، ‎‎‎‎‎‎Searches related to کولر گازی بانه ، ‎‎‎‎‎‎Air Conditioner ، ‎‎‎‎‎‎کولر گازی - فروشگاه آنلاین بانه شاپ ، قيمت كولر گازي در بانه| قیمت روز کولر گازی بانه| قیمت کولر گازی بانه ای ، فروش کولر گازی بانه ای در تهران| فروش کولر گازی بانه در تهران| فروش کولر گازی در بانه ، فروش عمده کولر گازی بانه| فروش كولر گازي بانه| فروش کولر گازی بانه ای ، خرید کولر گازی به قیمت بانه| خرید کولر گازی در بانه| خرید کولرگازی از بانه ، کولرگازی کم مصرف بانه| خريد كولر گازي بانه| خرید کولر گازی بانه ای ، کولرگازی در بازار بانه| کولرگازی در شهر بانه| کولرگازی شهر بانه ، کولرگازی تقلبی بانه| کولرگازی جنرال بانه ای| کولرگازی حبیبی بانه ، کولرگازی بانه قیمت| کولرگازی بانه پرتابل| کولرگازی به قیمت بانه درتهران ، کولرگازی بانه ای| کولرگازی بانه جنرال| کولرگازی بانه خرید ، کولرگازی اوجنرال در بانه| کولرگازی اینورتور در بانه| کولرگازی بانه ، کولرگازی اجنرال در بانه| کولرگازی ارزان قیمت بانه| کولرگازی ال جی بانه ، کولر گازی در بانه| کولر گازی پنجره ای بانه| کولرگازی 24000 بانه ، کولر گازی بانه ای جنرال| کولر گازی بانه ای در تهران| کولر گازی بانه اینورتر ، کولر گازی اجنرال بانه ای| کولر گازی اینورتر در بانه| کولر گازی بانه ای ، پخش عمده کولرگازی بانه| کولر گازی ا جنرال بانه| کولر گازی اجنرال بانه ای ، مرکز فروش کولرگازی بانه| نمایندگی فروش کولرگازی بانه| نمایندگی کولرگازی بانه ، قیمت کولرگازی بانه ای| لوازم خانگی کولر گازی بانه| لیست قیمت کولرگازی بانه ، قیمت انواع کولرگازی بانه| قیمت جدید کولرگازی بانه| قیمت خرید کولرگازی بانه ، فروشندگان کولرگازی بانه| فروشگاه آنلاین کولرگازی بانه| فروشگاه کولرگازی بانه ، فروش اینترنتی کولرگازی بانه| فروش کولرگازی بانه| فروش کولرگازی بانه در تهران ، سایت کولرگازی بانه| فروش انواع کولرگازی بانه| فروش اینترنتی کولر گازی بانه ، خرید اینترنتی کولر گازی بانه| خرید اینترنتی کولرگازی بانه| راهنمای خرید کولرگازی بانه ، بهترین کولرگازی بانه قیمت| تلفن کولرگازی بانه| جشنواره کولرگازی بانه ، بانه قیمت کولرگازی کم مصرف| بهترین قیمت کولرگازی بانه| بهترین کولرگازی بانه ، بازار کولرگازی بانه| بازرگانی بانه کولرگازی| بانه شاپ کولرگازی ، کولرگازی بانه پرتابل| کولرگازی بانه گری| ارزانترین قیمت کولرگازی بانه ، کولرگازی بانه در اهواز| کولرگازی بانه مارکت| کولرگازی بانه ویترین ، کولرگازی بانه تحویل درب منزل| کولرگازی بانه جنرال| کولرگازی بانه در اصفهان ، کولرگازی بانه احمدیان| کولرگازی بانه ای| کولرگازی بانه تحویل درب منزل ، کولر گازی سامسونگ 32000 بانه| کولرگازی 24000 بانه| کولرگازی بانه ، کولر گازی جنرال 12000 بانه| کولر گازی جنرال 18000 بانه| کولر گازی جنرال 24000 بانه ، کولر گازی بانه 12000| کولر گازی بانه 9000| کولر گازی بانه ، کولر گازی 36000 بانه| کولر گازی اجنرال 24000 بانه| کولر گازی اجنرال 30000 بانه ، کولر گازی 30000 بانه| کولر گازی 36000 بانه| کولر گازی gree بانه| کولر گازی lg بانه ، کولر گازی 18000 بانه| کولر گازی 24000 بانه| کولر گازی 26000 بانه| کولر گازی 30000 بانه ، قیمت کولر 24000در بانه| کولر 24000 بانه| کولر lg بانه| کولر اوجنرال 24000 بانه ، بانه کولر گازی بوش| بانه کولر گازی سامسونگ| بانه کولر گازی پرتابل| قیمت کولر 24000 بانه ، بانه کولر اسپلیت| بانه کولر گازی| بانه کولر گازی اجنرال| بانه کولر گازی اجنرال 36000 ، کولر گازی بانه ای| کولر گازی بانه| کولر گازی جنرال بانه| کولر گازی پرتابل بانه ، کولر گازی 36000 بانه| کولر گازی 9000 بانه| کولر گازی gree بانه| کولر گازی ogeneral بانه ، کولر گازی 12000 بانه| کولر گازی 18000 بانه| کولر گازی 24000 بانه| کولر گازی 26000 بانه ، کولر بانه| کولر بانه ال جی| کولر بانه ای|کولر بانه جنرال ، بانه بازار کولر گازی| کولر 24000 بانه| کولر اوجنرال 24000 بانه ، کولر گازی 18000 بانه| کولر گازی 24000 بانه| کولر گازی 26000 بانه ، کولر کازی بانه| کولر کازی در بانه|کولر گازی 12000 بانه ، کولر پرتابل بانه| کولر پرتابل در بانه|کولر پنجره ای بانه ، کولر میتسوبیشی بانه| کولر وست پوینت بانه|کولر پاناسونیک بانه ، کولر سامسونگ بانه| کولر سامسونگ در بانه|کولر فروشی بانه ، کولر در بانه| کولر دو تیکه بانه|کولر دوتکه بانه ، کولر تقلبی بانه| کولر توشیبا بانه|کولر جنرال در بانه ، کولر به قیمت بانه| کولر بوش بانه| کولر بکو بانه ، کولر بانه مارکت| کولر بانه ویترین| کولر بدون گارانتی بانه ، کولر بانه اینورتر| کولر بانه جنرال| کولر بانه قیمت ، کولر بانه| کولر بانه ال جی| کولر بانه ای ، کولر اوجنرال در بانه| کولر ایستاده بانه| کولر اینورتر در بانه ، کولر اسپیلت سامسونگ بانه| کولر ال جی بانه| کولر اوجنرال 24000 بانه ، نمایندگی کولر بانه در رشت| کولر 24000 بانه| کولر اسپلیت سامسونگ بانه ، قیمت کولر بانه ای| لیست قیمت کولر بانه| لیست قیمت کولربانه ، فروشگاه بانه کولر گازی| فروشگاه کولر بانه| قیمت روز کولر بانه ، فروش کولر بانه| فروشنده کولر بانه| فروشگاه اینترنتی بانه کولر گازی ، دی جی بانه کولر گازی| دیجی بانه کولر| سایت کولر بانه ، بانه کولر گازی ا جنرال| خرید کولر بانه| خرید کولرگازی از بانه ، بانه ویترین کولر گازی جنرال| بانه کالا کولر| بانه کالا کولر گازی ، بانه ویترین اوجنرال کولر گازی| بانه ویترین کولر گازی| بانه ویترین کولر گازی الجی ، بانه فروش کولر گازی| بانه مارکت کولر گازی| بانه و کولر گازی ، بانه بازار کولر گازی| بانه بازار کولر گازی قیمت| بانه خرید کولر گازی ، ارزانترین کولربانه| اینورتر کولر گازی بانه| بازار کولر بانه ، قیمت کولر گازی میتسوبیشی در بانه| قیمت کولر گازی میتسوبیشی| قیمت کولر گازی میتسوبیشی 30000 ، قیمت کولر گازی لبخند جنرال| قیمت کولر گازی لبخندی| قیمت کولر گازی مولتی پنل ، قیمت کولر گازی قم| قیمت کولر گازی ل جی| قیمت کولر گازی لبخند ، قیمت کولر گازی فوق کم مصرف| قیمت کولر گازی قشم| قیمت کولر گازی قصرشیرین ، قیمت کولر گازی صنعتی| قیمت کولر گازی طرح لبخند| قیمت کولر گازی طرح لبخند جنرال ، قیمت کولر گازی شرکت نیا| قیمت کولر گازی شکار جنرال| قیمت کولر گازی صا ایران ، قیمت کولر گازی زنبیل| قیمت کولر گازی سامسونگ| قیمت کولر گازی سامسونگ در بانه ، قیمت کولر گازی در گناوه| قیمت کولر گازی رشت| قیمت کولر گازی زمینی ، قیمت کولر گازی در شیراز| قیمت کولر گازی در قشم| قیمت کولر گازی در هندیجان ، قیمت کولر گازی حاره ای| قیمت کولر گازی خوب| قیمت کولر گازی در بازار بانه ، قیمت کولر گازی جنرال طرح لبخند| قیمت کولر گازی جنرال طرح لبخند 18000| قیمت کولر گازی جنرال طرح لبخند در بانه ، قیمت کولر گازی جنرال 30000| قیمت کولر گازی جنرال 30000 طرح لبخند| قیمت کولر گازی جنرال در بانه ، قیمت کولر گازی جنرال 12000| قیمت کولر گازی جنرال 2400| قیمت کولر گازی جنرال 24000 ، قیمت کولر گازی تک کاره| قیمت کولر گازی جنرال| قیمت کولر گازی جنرال 30000 در بانه ، قیمت کولر گازی بوش 24000| قیمت کولر گازی بکو 12000| قیمت کولر گازی بکو 24000 ، قیمت کولر گازی به قیمت بانه| قیمت کولر گازی بوتان| قیمت کولر گازی بوش ، قیمت کولر گازی اجنرال . ال جی . گری برای تهران ، قیمت کولر گازی ایستاده| قیمت کولر گازی اینورتر اجنرال| قیمت کولر گازی بانه ، قیمت کولر گازی ال حی| قیمت کولر گازی اوجنرال طرح لبخند| قیمت کولر گازی ایرانی ، قیمت کولر گازی اسپلیت| قیمت کولر گازی ال ج| قیمت کولر گازی ال جی ، قیمت کولر گازی اجنرال 18000| قیمت کولر گازی اجنرال اینورتر| قیمت کولر گازی اسنوا ، قیمت کولر گازی ا جنرال بانه| قیمت کولر گازی ا جنرال 24000| قیمت کولر گازی ا جنرال 30000 ، قیمت کولر گازی 95| قیمت کولر گازی 96| قیمت کولر گازی 97 ، قیمت کولر گازی 9000 سامسونگ| قیمت کولر گازی 9000 هایسنس| قیمت کولر گازی 9000 گری ، قیمت کولر گازی 9000 ال جی| قیمت کولر گازی 9000 اینورتر| قیمت کولر گازی 9000 جنرال ، قیمت کولر گازی 7500| قیمت کولر گازی 9 هزار| قیمت کولر گازی 9000 ، قیمت کولر گازی 36000| قیمت کولر گازی 36000 سامسونگ| قیمت کولر گازی 7000 ، قیمت کولر گازی 30000 سامسونگ| قیمت کولر گازی 30000 هایسنس| قیمت کولر گازی 32000 ، قیمت کولر گازی 30 هزار جنرال| قیمت کولر گازی 3000| قیمت کولر گازی 30000 ، قیمت کولر گازی 26000| قیمت کولر گازی 3 پنل| قیمت کولر گازی 30 هزار ، قیمت کولر گازی 24هزارقیمت کولر گازی 25000 سامسونگ ، | قیمت کولر گازی 24000 کم مصرف ، قیمت کولر گازی 24000 سامسونگ| قیمت کولر گازی 24000 کم مصرف| قیمت کولر گازی 24000 گری ، قیمت کولر گازی 24000| قیمت کولر گازی 24000 ال جی| قیمت کولر گازی 24000 جنرال ، قیمت کولر گازی 2 تیکه| قیمت کولر گازی 2 پنل| قیمت کولر گازی 2 پنله ، قیمت کولر گازی 18000 ال جی| قیمت کولر گازی 18000 بانه| قیمت کولر گازی 18000 سامسونگ ، قیمت کولر گازی 12000 سامسونگ| قیمت کولر گازی 13000 سامسونگ| قیمت کولر گازی 18000 ، قیمت کولر گازی 10000| ققیمت کولر گازی 12000ا قیمت کولر گازی 12000 lg ، قیمت پایه ذیواری کولر گازی| قیمت کولر های گازی ا قیمت کولر گازی ، قیمت روز کولرگازی ال جی| قیمت شارژ کولر گازی| قیمت شیر کولرگازی ، قیمت خرید کولرگازی ال جی| قیمت خرید کولرگازی بانه| قیمت روز کولر گازی600036517 ، قیمت خدمات کولرگازی| خرید کولر گازی از بانه| قیمت خرید کولرگازی600036517 ، قيمت كولرگازي| قیمت انواع کولر گازی ا جنرال600036517 ، قيمت كولرگازي| قیمت انواع کولر گازی ا جنرال600036516 ، قيمت كولرگازي| قیمت انواع کولر گازی ا جنرال ، خرید و قیمت کولر گازی| عکس و قیمت کولر گازی ، انواع و قیمت کولر گازی| انواع کولر گازی و قیمت آن600036516 ، انواع و قیمت کولر گازی| انواع کولر گازی و قیمت آن ، قیمت کولر گازی در شهر بانه| خرید کولر گازی ، نمایندگی کولر گازی در شاهین شهر| خرید کولر گازی ، نمایندگی کولر گازی در شهر ری| خرید کولر گازی ، نمایندگی کولر گازی در شهریار| خرید کولر گازی ، نمایندگی کولر گازی در قائم شهر| خرید کولر گازی ، کولر گازی اسلام شهر| خرید کولر گازی ، کولر گازی در شهر بانه| خرید کولر گازی ، کولر گازی شهر دیجیتال| خرید کولر گازی ، کولر گازی در قائم شهر| خرید کولر گازی ، تعمیر کولر گازی شهر قدس| خرید کولر گازی ، کولر گازی قایم شهر| خرید کولر گازی ، کولرهای گازی در قائم شهر| خرید کولر گازی ، تعمیر کولر گازی شهر قدس| خرید کولر گازی ، تعمیر کار کولر گازی در شهرری| خرید کولر گازی ، کولر گازی در گیلان| خرید کولر گازی ، کولر گازی در تهران| خرید کولر گازی ، کولر گازی در شهرستان| خرید کولر گازی ، راهنمای خرید کولر گازی ، خرید کولرگازی از بانه ، تور اسپیلت| اسپیلت البرز| قیمت اسپیلت گری| دالاهو |09189971525 ، اسپیلت جنرال| داکت اسپیلت| اسپیلت چیست| اسپیلت اجنرال|09189971525 ، کولر اسپیلت| قیمت اسپیلت| اسپیلت ال جی| اسپیلت گری|09189971525 ، سیم کشی کولر آبی| کولر آبی انرژی| قیمت کولر آبی 7000| کولر ابی ابسال|09189971525 ، خرید کولر آبی| قیمت کولر آبی| کولر آبی پرتابل| آبسال|09189971525 ، برق کولر آبی| کولرابی| کولر آبی کوچک| نقشه کولر آبی|09189971525 ، موتور کولر آبی| کلید کولر آبی| کولر آبی سلولزی| نصب کولر آبی|09189971525 ، قیمت کولر آبی| آبسال| آبسال کولر آبی| قیمت کولر ابی|09189971525 ، کولر| قیمت کولر| کولر آبی | کولر ابی|09189971525 ، کولرگازی بانه| کولرگازی اجنرال| کولرگازی گری| کولرگازی کم مصرف|09189971525 ، کولر گازی| قیمت کولرگازی| کولرگازی ال جی| کولرگازی جنرال|09189971525 ، کولرگازی مازندران| نمایندگی کولرگازی مازندران| خرید کولرگازی مازندران|09189971525 ، کولرگازی همدان| نمایندگی کولرگازی همدان| خرید کولرگازی همدان|09189971525 ، کولرگازی کرمان| نمایندگی کولرگازی کرمان| خرید کولرگازی کرمان|09189971525 ، کولرگازی البرز کرج| نمایندگی کولرگازی البرز کرج| خرید کولرگازی البرز کرج|09189971525 ، کولرگازی خراسان جنوبی| نمایندگی کولرگازی خراسان جنوبی| خرید کولرگازی خراسان جنوبی|09189971525 ، کولرگازی آذربایجان غربی| نمایندگی کولرگازی آذربایجان غربی| خرید کولرگازی آذربایجان غربی|09189971525 ، کولرگازی فارس| نمایندگی کولرگازی فارس| خرید کولرگازی فارس|09189971525 ، کولرگازی هرمزگان| نمایندگی کولرگازی هرمزگان| خرید کولرگازی هرمزگان|09189971525 ، کولرگازی یزد| نمایندگی کولرگازی یزد| خرید کولرگازی یزد|09189971525 ، کولرگازی گلستان| نمایندگی کولرگازی گلستان| خرید کولرگازی گلستان|09189971525 ، کولرگازی بوشهر| نمایندگی کولرگازی بوشهر| خرید کولرگازی بوشهر|09189971525 ، کولرگازی کرمانشاه| نمایندگی کولرگازی کرمانشاه| خرید کولرگازی کرمانشاه|09189971525 ، کولرگازی خراسان رضوی| نمایندگی کولرگازی خراسان رضوی| خرید کولرگازی خراسان رضوی|09189971525 ، کولرگازی خراسان شمالی| نمایندگی کولرگازی خراسان شمالی| خرید کولرگازی خراسان شمالی|09189971525 ، کولرگازی زنجان| نمایندگی کولرگازی زنجان| خرید کولرگازی زنجان|09189971525 ، کولرگازی سیستان و بلوچستان| نمایندگی کولرگازی سیستان و بلوچستان| خرید کولرگازی سیستان و بلوچستان|09189971525 ، کولرگازی اصفهان| نمایندگی کولرگازی اصفهان| خرید کولرگازی اصفهان|09189971525 ، کولرگازی لرستان| نمایندگی کولرگازی لرستان| خرید کولرگازی لرستان|09189971525 ، کولرگازی مرکزی| نمایندگی کولرگازی مرکزی| خرید کولرگازی مرکزی|09189971525 ، کولرگازی قزوین| نمایندگی کولرگازی قزوین| خرید کولرگازی قزوین|09189971525 ، کولرگازی خوزستان| نمایندگی کولرگازی خوزستان| خرید کولرگازی خوزستان|09189971525 ، کولرگازی آذربایجان شرقی| نمایندگی کولرگازی آذربایجان شرقی| خرید کولرگازی آذربایجان شرقی|09189971525 ، کولرگازی قم| نمایندگی کولرگازی قم| خرید کولرگازی قم|09189971525 ، کولرگازی کردستان| نمایندگی کولرگازی کردستان| خرید کولرگازی کردستان|09189971525 ، کولرگازی ایلام| نمایندگی کولرگازی ایلام| خرید کولرگازی ایلام|09189971525 ، کولرگازی تهران| نمایندگی کولرگازی تهران| خرید کولرگازی تهران|09189971525 ، اسپلیت - یک شهر در کرواسی| کمپرسور - عنوان| خرید - عنوان ، دیجی کالا| خرید کولرگازی از بانه| تهران - پایتخت ایران ، کولرگازی اجنرال| کولرگازی بانه| کولرگازی کم مصرف ، کولر گازی| کولرگازی جنرال| کولرگازی گری ، کولرگازی بانه| کولرگازی گری| قیمت کولرگازی ، کولرگازی ال جی| کولرگازی سامسونگ| کولرگازی اجنرال ، کولر گازی| قیمت کولرگازی| کولرگازی جنرال ، کولرگازی اوجنرال OGENERAL ، کولرگازی بانه 09189971525 ، اجاره ی کولر گازی ، ارور 4 کولر گازی ، انتخاب ظرفیت کولرگازی ، انواع فن کولر گازی ، تاریخ چه کولر گازی ، تاریخچه ی کولر گازی ، تعمیر کولر گازی غرب ، تعمیرات کولرگازی غرب تهران ، تعویض فن کولر گازی ، تفاوت کولر گازی و اسپیلت ، خازن فن کولر گازی ، درباره ی کولرگازی ، سرویس کولر گازی شهرک غرب ، صدای کولرگازی ، صنعت کولرگازی ، ضررهای کولرگازی ، ضریب توان کولر گازی ، ضریب عملکرد کولر گازی ، ضریب قدرت کولر گازی ، دیجی‌کالا مگ ، کولر گازی - ، قیمت کولر گازی ال جی، سامسونگ، اجنرال و گری در بانه ، کولر آبی ، گازی - پنکه ، کولرهای گازی | سامسونگ ایران ، لوازم خانگی › کولرهای گازی ، کولرگازی: بررسی و خرید کولرگازی ال جی | ال جی ایران - samsungوLG ، › Home › ، فروش و معرفی انواع کولر گازی ، ال جی ، اجنرال ، سامسونگ ، اسپلیت و پنجره ای. تبلیغ ، فروش ویژه کولرگازی ال جی ، گلدیران غرب تهران ، تبلیغ کولر گازي| فروشگاه اینترنتی دیجی کالا ، جستجوهای مربوط به کولرگازی ، کولر گازی بانه ، کولر گازی کوچک ، انواع کولر گازی ،


سوالات متداول

در این بخش سوالاتی که به صورت روزانه پرسیده می شود پاسخ داده شده.

در مورد کولرگازی بانهُ۲۰۲۱-، (15% OFF) - Gspn.ir | جی اس پی ان | بروز رسانی جمعه, 29 تیر 1403 چه می دانید؟

دوست عزیز به اطلاع می رساند فروشگاه ما با 12 سال تجربه بهترین و ارزانترین راهکار را به شما معرفی می کند.


فروش ویژه و استثنایی محصولات تا پایان سال ۱۴۰۱

وارد وب سایت شوید و از آخرین پیشنهاد ویژه قیمت محصولات با خبر شوید.


ارسال سریع و آسان سفارشات به سراسر ایران

به اطلاع می رساند ارسال بار ما به طور روزانه از طریق باربری و سواری های حمل بار انجام می شود .


آدرس شما کجاست؟

فروشگاه ما واقع در بانه کردستان می باشد و در شهرهای دیگر به صورت نمایندگی فروش نداریم.


چطور به شما اعتماد کنیم؟

به اطلاع می رساند ما برای جلب اعتماد مشتری ابتدا بار را ارسال و پس از تحویل وجه بار دریافت می شود.


⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️
منابع
 1. " کولرگازی بانهُ۲۰۲۱-، (15% OFF) - Gspn.ir | جی اس پی ان " .

 

 

 


GSPN.IR: کولر گازی گری, کولرگازی سامسونگ در تهران, کرج, اصفهان, یزد, شیرازcoolerbaneh1.ir